סיורים קולינריים בבאר שבע

סיורים קולינריים בבאר שבע

10

ללא גלוטן: סיור טעימות שווה ומיוחד בבירת הנגב סיור קולינרי בבאר שבע

אם יצא לך לבקר לאחרונה בבאר שבע בטח שמת לב שחלו בה שינויים משמעותיים רבים. בירת הנגב שהחלה כמקום שומם שלא מגיעים אליו יותר מידי מבקרים במהלך השנה, התפתחה והפכה תרבותיים וקולינאריים אטרקטיביים. סיור טעימות בבאר שבע כולל היכרות עם המקומות הכי שווים בעיר, טעימת מאכלים ללא גלוטן, פלאפל ממתכון סודי שעובר בדורי דורות, אכילת סושי פירות מתוק במיוחד, טעימת פיצוחים שנקלו באהבה ושתיית יין תמד בעל סיפור מרתק מאחוריו. מלבד הטעימות הסיור כולל גם ביקור בגלריות בוטיק מלהיבות והיכרות עם אמנות הרחוב המשגעת. הסיור מתאים לחולי צליאק, לבני משפחותיהם ולכולם!
10

חגיגה בשוק באר שבע: סיור קולינרי מיוחד סיור קולינרי בבאר שבע

וולנטיין שמח לכל הזוגות החוגגים! חשבת להפתיע את בן/ בת הזוג שלך ולחגוג וולנטיין בדרך מקורית? בשוק באר שבע מתקיים סיור קולינרי מיוחד לוולנטיין. הסיור כולל הליכה בסמטאות בירת הנגב, היכרות עם סיפורי האהבה של הרומנטיקנים הראשונים אברהם ושרה ליד השוקת הישנה שקיימת עד היום, מפגש עם זוגות הלוקחים חלק בפיתוח העיר וכמובן – טעימת תבלינים ומאכלים מעוררי תשוקה. הסיור מתקיים ללא תעודת כשרות.
10

דרום חלום: טעימות בשוק באר שבע סיור קולינרי בבאר שבע

בירת הנגב התפתחה באופן משמעותי בשנים האחרונות וכוללת בתוכה מגוון רחב של תרבויות, אנשים סיפורים מיוחדים וכמובן – אוכל משובח. סיור טעימות בשוק באר שבע כולל היכרות עם העיר ועם הדברים המשמעותיים שהתרחשו ומתרחשים בה, היכרות עם טעמי וריחות השוק וטעימת מאכלים מיוחדים להפליא המוגשים ברוחב לב ועם הרבה אהבה.
10

הרצל בבאר שבע: סיור עם טעימות בעקבות אנשים עם חזון סיור קולינרי בבאר שבע

כנראה שמעת את המשפט "אם תרצו אין זו אגדה". בנימין זאב הרצל חוזה מדינת היהודים הוכיח לנו שחזון יכול להפוך למציאות כל עוד מאמינים בו ועושים את הכל כדי לממשו. סיור ברחוב הרצל בבאר שבע יאפשר לך להכיר רחוב שנמצאת בו הרוח של החוזה היהודי הדגול. הסיור כולל טעימות ממאכליה המשובחים של העיר, היכרות עם הסיפורים ומבט חדש על העיר העתיקה דרך עיניי החולמים.

סיורים קולינריים בבאר שבע - Food Market

באר שבע התפתחה באופן משמעותי בשנים האחרונות והפכה לעיר צעירה ושוקקת חיים. העיר כוללת בתוכה את אוניברסיטת בן גוריון הנכללת בין מוסדות הלימוד המובילים בארץ ובה לומדים סטודנטים רבים מרחבי ישראל. בירת הנגב כוללת גם את קריית ההדרכה שבה ממוקמים מרבית בסיסי ההדרכה של צבא ההגנה לישראל ומתרחשים בה פיתוחים ושינויים משמעותיים. 

השינויים שהתרחשו ומתרחשים בימנו בעיר מושכים אליה מבקרים רבים מרחבי הארץ ותיירים ממגוון מדינות בעולם. כלל המבקרים לא מפספסים מקום אחד – את שוק באר שבע. השוק ממזג בתוכו מגוון רחב של תרבויות, סיפורים, מאכלים משובחים והכרות מקרוב עם ההיסטוריה של מדינת היהודים ברחוב הרצל. כלל מאכלי השוק מוגשים באהבה ומבושלים ממיטב התבלינים וחומרי הגלם המשקפים את ההיסטוריה ואת התרבות הייחודית.

המלצות מלקוחות שאוהבים את Food Market

סיור קולינרי בבאר שבע
מאיה זילברשטיין, חיפה